Szafki skrytkowe

Trwałe szafki skrytkowe to produkty, które mogą być montowane w szkołach, przebieralniach, marketach, jak również w szatniach przeznaczonych dla pracowników. Wyroby te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję ich odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Przydatne w wielu miejscach szafki skrytkowe ułatwiają przechowywanie przedmiotów osobistego użytku. To produkty posiadające niezbędne atesty i certyfikaty jakości, gwarantujące pełne bezpieczeństwo zdeponowanych w nich rzeczy. Dostępne w naszym sklepie internetowym szafki skrytkowe z metalu, mogą być montowane w szatniach znajdujących się w budynkach użyteczności publicznej, placówkach edukacyjnych, jak również w dowolnie wybranych firmach. To elementy wyposażenia pomieszczeń, w których można pozostawić drobne przedmioty, odzież czy obuwie. Oferowane przez nas szafki skrytkowe mogą posiadać różne rozmiary. Dzięki temu można je bez problemu wkomponować w pomieszczenia o dowolnie wybranym metrażu.

Szafki skrytkowe dla pracowników

Wysokiej jakości szafki skrytkowe pracownicze mogą być montowane w szatniach, jak również nieopodal pokojów socjalnych. To produkty ułatwiające przechowywanie używanych przez pracowników, zatrudnionych w danej firmie, przedmiotów osobistych, w tym także dokumentów, kluczy, gotówki lub cennego sprzętu elektronicznego. Proponowane przez nasz sklep internetowy szafki skrytkowe pracownicze mogą posiadać zamek, kłódkę bądź też opcję zamknięcia przy użyciu monet. Metalowe szafki skrytkowe dla pracowników wyróżniają się wysoką jakością wykonania i użytych do tego celu materiałów. Wyroby te stworzono ze stalowej, zimnowalcowanej blachy.

Jakie zalety ma szafa skrytkowa metalowa?

Niezastąpionym elementem wyposażenia w archiwach, kancelariach, a także pomieszczenia, gdzie przechowuje się dokumenty ścisłego zarachowania jest szafa skrytkowa metalowa. Produkt ten posiada wysoką wytrzymałość. Estetyczne wykonanie tego wyrobu podwyższa jego walory wizualne i umożliwia jego dopasowanie do aranżacji danego wnętrza. Proponowana przez nasz sklep internetowy szafa skrytkowa metalowa jest skutecznie zabezpieczona przed korozją i działaniem wielu negatywnych czynników zewnętrznych. To produkt pokryty farbą proszkową, bardzo odporną na odbarwienie, matowienie, jak również ścieranie czy odpryskiwanie. Nowoczesna szafa skrytkowa metalowa może posiadać różne systemy zamykania, co zapobiega sforsowaniu drzwi przez osoby postronne.

Solidnie wykonane szafy skrytkowe mogą znaleźć się w miejscach, w których zachodzi potrzeba przechowywania przedmiotów osobistych. To wyroby posiadające niezbędne atesty i certyfikaty jakości.