Bardzo dobra firma, rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko wykonana przeprowadzka. Polecam.

Janusz

Pełen profesjonalizm. Polecam – wg. mnie PTU Przeprowadzki Kraków to najlepsza firma na terenie małopolski.

Ada Mada

Firma przeprowadzkowa PTU zaproponowała mi zdecydowanie najlepszą cenę w porównaniu z konkurencją. Panowie w trakcie prac bardzo delikatnie i fachowo przetransportowali meble oraz pomogli przy ich ustawianiu. Serdecznie polecam!

Kamil

Przeprowadzka biura zrealizowana szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone i na czas. Polecamy usługi transportowe firmy PTU!

Jonasz

Przeprowadzka międzynarodowa z Polski do UK wykonana wzorowo. Szybko, kompleksowo, door-to-door. Meble przejechały tyle kilometrów i dzięki profesjonalizmowi firmy obeszło się bez jakichkolwiek uszczerbków. Cena też ok jak na to co proponowały na inne firmy przeprowadzkowe. Gorąco polecam!

Kasia

Zakupiłam bilet lotniczy w biurze Artus Bis na przelot z dziećmi, dzieci się rozchorowały. Kiedy zadzwoniłam jakie są rozwiązania w takiej sprawie Panie pracujące pomogły mi wszystko załatwić i przesunąć na inny dogodny termin. Nie było pretensji tylko chęć pomocy! Polecam

Ania

Meble i inne graty przeniesione bez uszkodzeń, sprawnie i szybko. Firma transportowa godna polecenia. Bardzo dziękuje!

Czarek

Polecam usługi przeprowadzkowe. Poszło szybko i bezboleśnie. Przewiezienie całego magazynu trwało znacznie krócej niż zakładaliśmy. PTU Przeprowadzki Kraków to firma godna polecenia! Fachowa obsługa, profesjonalnie i na czas.

Wojtas

Najtańsze przeprowadzki w Krakowie. Obdzwoniliśmy z mężem trochę firm i uwierzcie mi ceny macie nieporównywalnie niższe. Serdecznie polecamy!

Teresa i Marek